Veterinární pohotovost Praha

Pro pacienty z Prahy a okolí zajišťujeme veterinární pohotovost.

Ve všední dny ordinujeme do 22.00 bez příplatku.
V sobotu, neděli a ve svátek ordinujeme od 8.00 do 22.00 pro akutní pohotovostní případy i pro opakovaná ošetření a případy již rozléčené.
Pohotovostní příplatky v sobotu, neděli a ve svátek jsou po celý den  800,- Kč s DPH pro nově příchozí, nikoliv pro pacienty již s konkrétním problémem u nás rozléčené.

Pohotovostní služba je připravena na akutní interní stavy (zvracení, průjmy, alergie, neurologické potíže, záchvaty, nechutenství, krvácení a otravy), porody ev. císařské řezy, akutní stavy vyžadující okamžitou operaci (torze žaludku a sleziny, cizí tělesa v zažívacím traktu, prasklé novotvary sleziny), úrazy (řezné rány, pokousání, traumata hlavy a zubů, poranění očí), ortopedické akutní potíže (zlomeniny), k dispozici máme i sadu endoskopů kterými řešíme např. odstranění do nosu vdechlé osiny a trávy, cizí tělesa uvízlá v průdušnici a plicích, cizí tělesa v žaludku, úrazy krku, spolknuté rybářské háčky zaseklé v jícnu ...... Léčíme i akutní onemocnění drobných savců - králíků, potkanů, křečků a fretek.
Zajišťujeme i celodenní hospitalizaci pacientů.


Parkování u kliniky je zcela bez problémů na vlastním soukromém parkovišti.

Kontakty:
Poděbradská 63a/1079
19800 Praha 9

tel. 284810471
mob. 730173769
 

  

Veterinární klinika Poděbradská

VETERINÁRNÍ KLINIKA ZABÝVAJÍCÍ SE ZDRAVOTNÍ PROBLEMATIKOU PSŮ, KOČEK
A DROBNÝCH DOMÁCÍCH SAVCŮ. JSME PŘIPRAVENI VÁM POMOCI.
VETERINÁRNÍ POHOTOVOST VŠEDNÍ DNY DO 22:00, V SOBOTU NEDĚLI A VE SVÁTEK
OD 8:00 DO 22:00.