O nás

Kliniku založili společně v červenci roku 1996 Dr.Kňákal, Dr.Čáp a Dr. Kvapil jako první veterinární společnost (s.r.o.) v České republice.
Původní působiště bylo v dnes již neexistujícím domě V Novovysočanské ulici v Praze 9. Tato legendární adresa je již dnes hlubokou historií, stejně tak jako naše další působiště na adrese Kolmá 12 ve Vysočanech, kde jsme ordinovali, žili a prožili nezapomenutelných dlouhých sedmnáct let.

Od 1.června 2013 ordinujeme opět v novém, tentokráte již v definitivně vlastním objektu o pár set metrů dále na adrese Poděbradská 63a/1079, Praha 9.
Zcela nová moderní budova, která vyhovuje našim provozním nárokům a konceptu veterinární medicíny dnešní doby se stavěla tři roky. Od prvního dne otevření nové kliniky se na Poděbradské cítíme moc dobře a doufáme, že i našim klientů se u nás bude líbit.

Klinika je koncipována podle současných evropských měřítek na podobná pracoviště. V nové moderní budově jsou tři ordinace, dva operační sály, velká hospitalizace, přípravna, infusovna, laboratoř a bohaté tehnické zázemí. Pro klienty je k dispozici velká čekárna a parkoviště s patnácti parkovacími místy na vlastním oploceném pozemku. Ke klinice patří i velká zahrada, které bude postupně měněna v oddychovou zelenou zónu.

V současné době na klinice ordinuje osm veterinárních lékařů a čtyři sestry. Snažíme se poskytovat nejen kvalitní každodenní rutinní veterinární péči, ale i náročnější specializovanější medicínu druhého sledu na úrovni srovnatelní s humánní poliklinikou.


 

Veterinární klinika Poděbradská

VETERINÁRNÍ KLINIKA ZABÝVAJÍCÍ SE ZDRAVOTNÍ PROBLEMATIKOU PSŮ, KOČEK,

DROBNÝCH DOMÁCÍCH SAVCŮ A EXOTŮ.

JSME PŘIPRAVENI VÁM POMOCI.