MVDr. Pavla Holá

MVDr. Pavla Holá se narodila v roce 1978 v Praze.
Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně ukončila s titulem veterinární lékař v roce 2003.
Během studia na fakultě absolvovala volitelný předmět "Klinická hematologie", 5ti týdenní stáž na soukromé veterinární klinice ve Švýcarsku, 6ti týdenní stáž na Fakultě veterinárního lékařství v Ljubljani – Slovinsko se zaměřením na ultrasonografickou diagnostiku a chirurgii měkkých tkání a týdenní pobyt na Univerzitě v Gentu - Belgie. Během posledního ročníku mimo jiné obhájila diplomovou práci na téma "Ultrasonografická diagnostika nádorů v dutině břišní a její korelace s ostatními diagnostickými metodami" a složila rigorózní státní zkoušky z předmětů "Nemoci psa a kočky" a "Choroby plazů, ptactva a drobných savců".
Je členem Komory veterinárních lékařů České republiky, České asociace veterinárních lékařů malých zvířat (ČAVLMZ) a České asociace veterinárních lékařů volně žijících zvířat a zvířat zoologických zahrad (ČAZWV).
Na naší klinice se specializuje na interní medicínu a chirurgii měkkých tkání psů a koček, ultrasonografickou diagnostiku a problematiku drobných savců (fretky, potkani, králíci, morčata...) a exotických ptáků.
Mluví plynně anglicky a německy.

Zpět na přehled lékařů a sester

Veterinární klinika Poděbradská

VETERINÁRNÍ KLINIKA ZABÝVAJÍCÍ SE ZDRAVOTNÍ PROBLEMATIKOU PSŮ, KOČEK,

DROBNÝCH DOMÁCÍCH SAVCŮ A EXOTŮ.

JSME PŘIPRAVENI VÁM POMOCI.