MVDr. Michal Čáp

MVDr. Michal Čáp se narodil roku 1965 v Praze. Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně ukončil s titulem veterinární lékař roku 1988. Po absolutoriu na stoupil na krátký čas u veterinární hygienické služby. Poté krátce pracoval jako veterinární lékař v ZOO Praha. Od roku 1991 se plně věnuje pouze malé praxi, tedy chorobám psů a koček.
Je členem Klubu posuzovatelů vrozených ortopedických vad při Komoře vet. lékařů ČR a na základě úspěšného složení odborné zkoušky i specialistou v oboru posuzování dysplazie kyčelního resp. loketního kloubu a luxace pately.
Během své praxe publikoval pro chovatele v různých periodikách a chovatelských časopisech – Pes přítel člověka, Večerní Praha a Planeta zvířat, pomáhal uvádět veterinární poradnu v rozhlase. Roku 1998 vytvořil internetové stránky www.veterina-info.cz, kde pravidelně odpovídá na dotazy chovatelů ohledně zdravotních problémů psů a koček. Odborné veterinární stati publikoval v Časopise Veterinární lékař.
Je členem Komory veterinárních lékařů České republiky, České asociace veterinárních lékařů malých zvířat (ČAVLMZ).
Na naší klinice se specializuje především na stomatologii, na rtg diagnostiku ortopedických onemocnění, je posuzovatelem dysplazie loketního a kyčelního kloubu a posuzovatelem luxace čéšky, dále se věnuje chirurgii měkkých tkání, ORL a endoskopii.
Hovoří německy.

Zpět na přehled lékařů a sester

Veterinární klinika Poděbradská

VETERINÁRNÍ KLINIKA ZABÝVAJÍCÍ SE ZDRAVOTNÍ PROBLEMATIKOU PSŮ, KOČEK,

DROBNÝCH DOMÁCÍCH SAVCŮ A EXOTŮ.

JSME PŘIPRAVENI VÁM POMOCI.